אודות

 הסיפור שלנו מתחיל אי שם לקראת סוף שנת 2020. נתקלנו במוצרים הנהדרים של Good Care ופשוט לא יכולנו להישאר אדישים. לאחר כמה שימושים קצרים גילינו די במהרה שהמוצרים האלו, כולם – מדבקות האניון, רפידות ההנקה, התחבושות ומגני התחתון – פשוט נהדרים. הם פותרים כל כך הרבה בעיות בצורה יעילה ונוחה, שהחלטנו לחלוק אותם עם כולם. בהתחלה זה היה משפחה וחברים, ואט אט השמועה התפשטה וכעת אנחנו משווקים לכל אזור צפת והסביבה. 

היעד הבא שלנו הוא לשווק את המוצרים הנהדרים האלו בכל הארץ, כדי שכולם יהנו ממנו. 

רמת החיבור והאהבה למוצרים של Good Care פשוט לא יודעת גבולות – במהלך הדרך פגשנו כל כך הרבה לקוחות מרוצים ואנשים שסיפרו לנו באופן אישי כמה שהמוצר שינה את חייהם. הן לנשים היקרות שהצליחו לנצח את הרדיקלים החופשיים באופן טבעי ונוח והן לגברים הרבים שהתאהבו במדבקות האניון.

הסיפור העיקרי שעומד מאחורי החברה שלנו הוא להפיץ את הבשורה הנהדרת הזו הלאה מתוך הרצון לעשות טוב לאנשים. אהבת אדם נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו ואנו באמת מאמינים בכל ליבנו שהמוצרים האלו עתידים להפוך את חייכם להרבה יותר קלים ונוחים.

מעבר למוצרים עצמם, אנו רוצים לשתף אתכם בבשורה חיובית נוספת: 

אם אתם מחפשים הזדמנות עסקית מעולה, אנו מחפשים אתכם! באפשרותכם להצטרף אל משפחת Good Care ולשווק את המוצרים האלו באזורכם. שימו לב שכרגע המוצרים אינם נמכרים ברשתות השיווק הגדולות, וכאן טמונה ההזדמנות שלכם להעביר את הבשורה הלאה וגם להרוויח כסף על הדרך.

אתם מוזמנים לפנות אלינו  ולקבל את הפרטים, הייעוץ והטיפים שאתם זקוקים להם.

אנו מזמינים אתכם לרכוש את המוצרים הנהדרים שלנו ולהתנסות בהם, מבטיחים לכם שתתאהבו ותחזרו לעוד. לפרטים נוספים וייעוץ דיסקרטי נא להשאיר את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן