דליפת שתן

זה נפוץ בעיקר אצל נשים לאחר לידה, אך לא רק: שרירי הנרתיק ורצפת האגן נעשים רפויים בעקבות הטראומה שעברו במהלך הלידה, ומכאן העניינים רק הולכים ומסתבכים: כל פעילות גופנית קלה או מאומצת מלווה בסכנה לדליפת שתן מביכה. לעתים רבות, נשים רבות נמנעות מקיום פעילות גופנית בדיוק בגלל החשש הזה – וחבל. אז מה הפיתרון?

למעשה, קיימים מספר פתרונות אפשריים. הפיתרון היקר והמסובך יותר הוא פיזיותרפיה ייעודית: באמצעות תרגילים פיזיותרפיים ניתן לחזק את שרירי רצפת האגן ולמנוע – או לכל הפחות לצמצם – את בריחת השתן המביכה והמעצבנת.

לצערנו, מדובר בפיתרון יקר שעלול לארוך מספר שבועות עד להגעה לתוצאה הרצויה, ולבינתיים השתן ממשיך לברוח ללא הפרעה.

בנוסף, לאחר הלידה לעתים מופיעות בעיות נוספות כמו דימומים, יכולת התאפקות חלשה, תחושת לחץ, ריחות לא נעימים, ציסטות ועוד מריעין בישין.

ועכשיו לחדשות הטובות: את כל אלו (ועוד הרבה יותר) ניתן לפתור בקלות וביעילות באמצעות מגיני התחתון של אניון!

הכירי את מגן התחתון המתקדם והמבוקש ביותר בשוק – מגן התחתון אניון.

אז מה הוא מסוגל לעשות?

  • מסייע בחיזוק יכולת ההתאפקות ומטפל בדליפת שתן קלה
  • טיפול ביובש בנרתיק, בכאבי מחזור וטחורים
  • הסדרת המחזור החודשי במקרים של מחזור לא סדיר
  • מסייע בטיפול בדלקות בשתן וזיהומים וגינאליים
  • מסדיר את מערכת ההפרשות הפנימית
  • בעל יכולת ספיגה גבוהה במיוחד

אתן לא טועות. מגן התחתון של אניון מסוגל לעשות את כל זה, ואף הרבה יותר. והפרט המשמח ביותר – הוא ממש זול! מגן התחתון נחשב לפיתרון זול הרבה יותר מטיפולי פיזיותרפיה מורכבים וארוכים, ופשוט פי כמה.

אז איך משתמשים במגן? פשוט מאוד!

את לובשת את מגן התחתון בכל ימי החודש – פרט לימי המחזור החודשי – וזה הכל. מכאן והלאה, המגן ידאג לספק את כל היתרונות המדהימים שיש לו להציע.

כמו כן, מגן התחתון של אניון מסוגל לספוג הרבה – ומהר. יכולת הספיגה של מגן התחתון תואמת, איך לא, ליכולת הספיגה של כל מוצרי אניון, בזכות הבד הייחודי והמתקדם שלנו.

ומה באשר לזמן הדרוש להגעת התוצאות הרצויות?

כשם שכל אישה היא שונה ובנויה אחרת (וכן סובלת מבעיות אחרות), לא ניתן לקבוע כלל גורף. על-פי רוב, התוצאות משתנות מאחת לאחת ומגיעות החל מהתחבושת הראשונה ולכל היותר לאחר שלושה חודשי שימוש. אך כאמור, הטיפול הוא אינדיבידואלי ומשתנה מאחת לאחת.

אז למה את מחכה? החזירי לעצמך את החופש, הספונטניות ותחושת הקלילות שמגיעים לך. השיבי לגוף שלך את מה שמגיע לו, והתקדמי למגן התחתון המתקדם ביותר.

לפרטים נוספים, רכישה או ייעוץ נא לפנות אלינו בטלפון או במייל.

דילוג לתוכן